کشتی ایران با 2 طلا، 1 نقره و 4 برنز به پایان رسید :: تمرین سه:


کد خبر: 1811680 |:
01 مارس 1400 ساعت 16:19 |:
294 بازدید |:

0:
نظرات:

کشتی آزاد جام دانکلوف و نیکولای پتروف:

تیم های منتخب کشتی آزاد و فرنگی ایران در جام دانکلوف و نیکولای پتروف به کار خود پایان دادند.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان از 26 بهمن لغایت 1 اسفندماه در شهر ولیکو ترانوو برگزار شد. در پایان تیم ایران در مجموع 2 مدال طلا، 1 نقره و 4 برنز کسب کرد.

بر این اساس تیم ایران در کشتی فرنگی توسط سعید اسماعیلی و میثم دلخانی در اوزان 60 و 63 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت و علیرضا عبدلی و علیرضا محمدی در اوزان 72 و 82 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند. همچنین نمایندگان کشورمان در کشتی آزاد در وزن 97 کیلوگرم توسط میثم عبدی به مدال نقره و در اوزان 79 و 125 کیلوگرم توسط مصطفی قیاسی و یداله محبی به مدال برنز دست یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد، رضا مومنی در دور نخست با نتیجه 7 بر صفر صالح کاتب از الجزایر را شکست داد. وی در دور بعد مقابل افغان خشالوف از آذربایجان با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد و با شکست این کشتی گیر در نیمه نهایی، مومنی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 61 کیلوگرم داریوش حضرت قلی زاده در دور نخست مقابل کولسنیک از مولداوی با نتیجه 12 بر 10 شکست خورد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم یوسف کامرانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 7 بر 7 از سد ویسیلی مقدونیه گذشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رمضان رمضانوف از بلغارستان با نتیجه 11 بر یک شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 7 بر صفر از سد واسیلی پتروف بلغارستان گذشت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 6 بر یک مغلوب جیا آولیانی از گرجستان شد و پنجم شد.

در وزن 79 کیلوگرم مصطفی قیاسی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر حسن از بلغارستان را شکست داد. وی در دور بعد میرزاگالیف از قزاقستان را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با اخطار سه اخطار این حریف روسی در حالی که 7 بر 1 بود مقابل اشتاینوف راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر 2 مغلوب علی شعبانوف دارنده مدال برنز جهان از بلاروس شد و راهی این دیدار شد. وی در این دیدار با نتیجه 11 بر صفر از سد اریک رین باک از استونی گذشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 86 کیلوگرم محسن مصطفوی در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر مقابل دامیان ایگلسیاس از اسپانیا به برتری رسید. وی در دور بعد لیلیان بالان از مولداوی را با نتیجه 7 بر 2 شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. مصطفوی در این مرحله با نتیجه 5 بر 2 مغلوب دنیس بالیوار از مولداوی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در نیمه نهایی مصطفوی از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 92 کیلوگرم مهدی حاجیلویان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل عثمان نورماگمداف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان با نتیجه 9 بر 2 شکست خورد و دور رقابت ها حذف شد.

در وزن 97 کیلوگرم میثم عبدی کشتی آزاد در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر رادو لیفتر دارنده مدال نقره جهان از مولداوی را شکست داد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی زوتان اوتیموف از بلغارستان را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. عبدی در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر و ضربه فنی ساحل از هند را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار پایانی ماگومدخان ماگومدوف کشتی گیر روس الاصل و قهرمان جوانان جهان اهل آذربایجان بود که با ضربه فنی 6 بر صفر شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در ماده 125 متر آزاد یداله محبی در دور اول با نتیجه 8 بر 3 مغلوب دزیانیس خرمیانکوف از بلاروس شد اما با توجه به حضور این کشتی گیر در فینال، محبی به مصاف بازنده ها رفت. نماینده کشورمان در این گروه مقابل آرتم هاشنکو از اوکراین با نتیجه 8 بر 2 و ضربه فنی شکست خورد و راهی دیدار رفت. محبی در این دیدار نیز با نتیجه 6 بر صفر گرون فرانسیسکو از آمریکا را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

کشتی:

در وزن 55 کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل تیمی از الجزایر با نتیجه 11 بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر الجزایری در نیمه نهایی. حذف شد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست 8 بر صفر دیمیتریویویچ از صربستان را شکست داد. وی در دور بعد 7 بر 3 کانیبک اولو از قرقیزستان را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله اریک توربا دارنده مدال نقره بازی های اروپایی را با نتیجه 7 بر 6 شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی در سد پریدون ابولادزه با نتیجه 4 بر 3 گرجستان دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 60 کیلوگرم سعید اسماعیلی در دور نخست 9 بر صفر عبدالجابر جباری از الجزایر را شکست داد. وی در دور بعد، قرقیزستان دارنده مدال نقره جهان را در سد جولامان شارشنبکف 6 شکست داد. اسماعیلی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 2 ادموند نظریان از بلغارستان را شکست داد و راهی فینال شد. وی در این دیدار به دلیل غیبت ایراکلی دیزیستاراشویلی از گرجستان به دلیل مصدومیت به مدال طلا دست یافت.

در وزن 72 کیلوگرم علیرضا عبدلی در دور اول 8 بر یک پورتمانن از سوئیس را شکست داد و در دور بعد علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان با نتیجه 8 بر صفر شکست خورد. با توجه به راهیابی ارسلان به دیدار فینال، عبدلی در گروه بازنده ها قرار گرفت و با برتری 6 بر صفر مقابل حریف هندی راهی این دیدار شد. وی در این دیدار با نتیجه 9 بر 6 و ضربه فنی اوتار ابوالادزه از گرجستان را شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر یک کیسمونی از مجارستان را شکست داد و در دور سوم با نتیجه 8 بر یک از سد قرقیزستان گذشت و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گلا بولکاوادزه قهرمان زیر 23 سال جهان از گرجستان 2 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار برانکو کواچیچ دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان را با نتیجه 3 بر 1 شکست داد و به مدال برنز دست یافت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم